HAX103SBACF0KR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HAX103SBACF0KR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 10000PF 1KV RADIAL
Podatkovni listi: HAX103SBACF0KR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HAX103SBACF0KR
Številka dela HAX103SBACF0KR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 10000PF 1KV RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 210331 pcs Podatkovni list HAX103SBACF0KR.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca -20%, +50%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 0.512" Dia (13.00mm) Serija HAX
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm)
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 10000pF -20%, +50% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc Zmogljivost 10000pF