IRFBC20PBF
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
IRFBC20PBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRFBC20PBF
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 2.2A TO-220AB
Podatkovni listi: 1.IRFBC20PBF.pdf2.IRFBC20PBF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IRFBC20PBF
Številka dela IRFBC20PBF Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis MOSFET N-CH 600V 2.2A TO-220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 102852 pcs Podatkovni list 1.IRFBC20PBF.pdf2.IRFBC20PBF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.4 Ohm @ 1.3A, 10V
Odmik moči (maks.) 50W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena *IRFBC20PBF
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 350pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 18nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V natančen opis N-Channel 600V 2.2A (Tc) 50W (Tc) Through Hole TO-220AB
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 2.2A (Tc)