IRFBC20S
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
IRFBC20S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRFBC20S
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 2.2A D2PAK
Podatkovni listi: IRFBC20S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije IRFBC20S
Številka dela IRFBC20S Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis MOSFET N-CH 600V 2.2A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5700 pcs Podatkovni list IRFBC20S.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.4 Ohm @ 1.3A, 10V
Odmik moči (maks.) 3.1W (Ta), 50W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena *IRFBC20S
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 350pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 18nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 2.2A (Tc) 3.1W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount D2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 2.2A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IRFBC20STRL
IRFBC20STRL
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: MOSFET N-CH 600V 2.2A D2PAK
Na zalogi: 4951 pcs
Prenesi: IRFBC20STRL.pdf
RFQ
IRFBC20
IRFBC20
Opis: MOSFET N-CH 600V 2.2A TO-220AB
Na zalogi: 4144 pcs
Prenesi: IRFBC20.pdf
RFQ
IRFBC30A
IRFBC30A
Opis: MOSFET N-CH 600V 3.6A TO-220AB
Prenesi: IRFBC30A.pdf
IRFBC20STRLPBF
IRFBC20STRLPBF
Prenesi: IRFBC20STRLPBF.pdf
IRFBC20LPBF
IRFBC20LPBF
Opis: MOSFET N-CH 600V 2.2A TO-262
Prenesi: IRFBC20LPBF.pdf
IRFBC20L
IRFBC20L