IRFIB6N60APBF
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
IRFIB6N60APBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRFIB6N60APBF
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 5.5A TO220FP
Podatkovni listi: IRFIB6N60APBF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IRFIB6N60APBF
Številka dela IRFIB6N60APBF Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis MOSFET N-CH 600V 5.5A TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41078 pcs Podatkovni list IRFIB6N60APBF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220-3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 750 mOhm @ 3.3A, 10V
Odmik moči (maks.) 60W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Druga imena *IRFIB6N60APBF
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1400pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 49nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V natančen opis N-Channel 600V 5.5A (Tc) 60W (Tc) Through Hole TO-220-3
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 5.5A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IRFIB8N50K
IRFIB8N50K
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: MOSFET N-CH 500V 6.7A TO220FP
Na zalogi: 4567 pcs
Prenesi: IRFIB8N50K.pdf
RFQ
IRFIB6N60A
IRFIB6N60A
Opis: MOSFET N-CH 600V 5.5A TO220FP