IRFIB41N15DPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRFIB41N15DPBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRFIB41N15DPBF
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 150V 41A TO220FP
Podatkovni listi: IRFIB41N15DPBF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IRFIB41N15DPBF
Številka dela IRFIB41N15DPBF Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 150V 41A TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75387 pcs Podatkovni list IRFIB41N15DPBF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Full-Pak
Serija HEXFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 25A, 10V
Odmik moči (maks.) 48W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena *IRFIB41N15DPBF
SP001572654
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2520pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 110nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 150V
natančen opis N-Channel 150V 41A (Tc) 48W (Tc) Through Hole TO-220AB Full-Pak Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 41A (Tc)