M43P102KB40
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
M43P102KB40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M43P102KB40
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka TRIMMER 1K OHM 0.75W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: M43P102KB40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M43P102KB40
Številka dela M43P102KB40 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis TRIMMER 1K OHM 0.75W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75423 pcs Podatkovni list M43P102KB40.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.252" x 0.189" Face x 0.748" L (6.40mm x 4.80mm x 19.00mm)
Serija 43 Odporen material Cermet
Odpornost 1 kOhms Moč (Watts) 0.75W, 3/4W