M43P502KB40
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
M43P502KB40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M43P502KB40
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka TRIMMER 5K OHM 0.75W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: M43P502KB40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M43P502KB40
Številka dela M43P502KB40 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis TRIMMER 5K OHM 0.75W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78576 pcs Podatkovni list M43P502KB40.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.252" x 0.189" Face x 0.748" L (6.40mm x 4.80mm x 19.00mm)
Serija 43 Odporen material Cermet
Odpornost 5 kOhms Moč (Watts) 0.75W, 3/4W
Pakiranje Bulk Druga imena 043P502
SP043-5.0K
Število obratov 18 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 5 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment