PAC300002507FAC000
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PAC300002507FAC000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PAC300002507FAC000
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 0.25 OHM 3W 1% AXIAL
Podatkovni listi: PAC300002507FAC000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PAC300002507FAC000
Številka dela PAC300002507FAC000 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 0.25 OHM 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 120664 pcs Podatkovni list PAC300002507FAC000.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.650" L (5.50mm x 16.50mm)
Serija PAC Odpornost 250 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Cut Tape (CT)