PAC300002509FAC000
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PAC300002509FAC000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PAC300002509FAC000
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 25 OHM 3W 1% AXIAL
Podatkovni listi: PAC300002509FAC000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PAC300002509FAC000
Številka dela PAC300002509FAC000 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 25 OHM 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 213132 pcs Podatkovni list PAC300002509FAC000.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.650" L (5.50mm x 16.50mm)
Serija PAC Odpornost 25 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Box (TB)