S561K29X5FN63L6R
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
S561K29X5FN63L6R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S561K29X5FN63L6R
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 560PF 1KV X5F RADIAL
Podatkovni listi: 1.S561K29X5FN63L6R.pdf2.S561K29X5FN63L6R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S561K29X5FN63L6R
Številka dela S561K29X5FN63L6R Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 560PF 1KV X5F RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 470388 pcs Podatkovni list 1.S561K29X5FN63L6R.pdf2.S561K29X5FN63L6R.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X5F
Velikost / dimenzija 0.295" Dia (7.50mm) Serija S
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 1291PH
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.252" (6.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 560pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X5F Radial, Disc Zmogljivost 560pF