S561K33X7RP65L7R
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S561K33X7RP65L7R
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 560PF 2KV X7R RADIAL
Podatkovni listi: S561K33X7RP65L7R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
21000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S561K33X7RP65L7R
Številka dela S561K33X7RP65L7R Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 560PF 2KV X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1259888 pcs Podatkovni list S561K33X7RP65L7R.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija - Serija S
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 560pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial, Disc
Zmogljivost 560pF Aplikacije General Purpose