VDRH07K060BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRH07K060BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR HS 07D 1750A 060V STLDS BULK
Podatkovni listi: VDRH07K060BSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRH07K060BSE
Številka dela VDRH07K060BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR HS 07D 1750A 060V STLDS BULK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 211820 pcs Podatkovni list VDRH07K060BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 100V Napetost Varistorja (Min) 90V
Napetost Varistorja (Max) 110V Serija VDRH
Paket / primer Disc 9mm delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 85V Največji AC volt 60V
Energija 9.0J natančen opis 100V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm
Tok - napetost 1.75kA Zmogljivost @ Pogostost 700pF @ 1kHz