VDRH07K275TME
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRH07K275TME
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR HS 07D 1750A 275V KNL18 TAPE
Podatkovni listi: VDRH07K275TME.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRH07K275TME
Številka dela VDRH07K275TME Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR HS 07D 1750A 275V KNL18 TAPE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 183455 pcs Podatkovni list VDRH07K275TME.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 430V Napetost Varistorja (Min) 387V
Napetost Varistorja (Max) 473V Serija VDRH
Paket / primer Disc 9mm delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 350V Največji AC volt 275V
Energija 40J natančen opis 430V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm
Tok - napetost 1.75kA Zmogljivost @ Pogostost 140pF @ 1kHz