VDRH10S060BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRH10S060BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR HS 10D 3500A 060V STLDS BULK
Podatkovni listi: VDRH10S060BSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRH10S060BSE
Številka dela VDRH10S060BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR HS 10D 3500A 060V STLDS BULK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 162091 pcs Podatkovni list VDRH10S060BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 100V Napetost Varistorja (Min) 90V
Napetost Varistorja (Max) 110V Serija VDRH
Paket / primer Disc 12mm delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 85V Največji AC volt 60V
Energija 18J natančen opis 100V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 12mm
Tok - napetost 3.5kA Zmogljivost @ Pogostost 1200pF @ 1kHz