VDRH07K320BSE
pregled izdelka
Številka dela: VDRH07K320BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR HS 07D 1750A 320V STLDS BULK
Podatkovni listi: VDRH07K320BSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRH07K320BSE
Številka dela VDRH07K320BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR HS 07D 1750A 320V STLDS BULK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 178501 pcs Podatkovni list VDRH07K320BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 510V Napetost Varistorja (Min) 459V
Napetost Varistorja (Max) 561V Serija VDRH
Paket / primer Disc 9mm delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 420V Največji AC volt 320V
Energija 45J natančen opis 510V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm
Tok - napetost 1.75kA Zmogljivost @ Pogostost 120pF @ 1kHz