VDRH10S300BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VDRH10S300BSE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRH10S300BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 470V 3.5KA DISC 12MM
Podatkovni listi: VDRH10S300BSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRH10S300BSE
Številka dela VDRH10S300BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 470V 3.5KA DISC 12MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 140485 pcs Podatkovni list VDRH10S300BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 470V Napetost Varistorja (Min) 423V
Napetost Varistorja (Max) 517V Serija VDRH
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 12mm
Druga imena BC3416 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 385V
Največji AC volt 300V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 85J
natančen opis 470V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 12mm Tok - napetost 3.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 240pF @ 1kHz