VDRH10S300TSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRH10S300TSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR HS 10D 3500A 300V STLDS TAPE
Podatkovni listi: VDRH10S300TSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRH10S300TSE
Številka dela VDRH10S300TSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR HS 10D 3500A 300V STLDS TAPE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 143333 pcs Podatkovni list VDRH10S300TSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 470V Napetost Varistorja (Min) 423V
Napetost Varistorja (Max) 517V Serija VDRH
Paket / primer Disc 12mm delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 385V Največji AC volt 300V
Energija 85J natančen opis 470V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 12mm
Tok - napetost 3.5kA Zmogljivost @ Pogostost 240pF @ 1kHz