VDRH10S550BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRH10S550BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR HS 10D 3500A 550V STLDS BULK
Podatkovni listi: VDRH10S550BSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRH10S550BSE
Številka dela VDRH10S550BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR HS 10D 3500A 550V STLDS BULK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115731 pcs Podatkovni list VDRH10S550BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 910V Napetost Varistorja (Min) 819V
Napetost Varistorja (Max) 1.001kV Serija VDRH
Paket / primer Disc 12.50mm delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 745V Največji AC volt 550V
Energija 127J natančen opis 910V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 12.50mm
Tok - napetost 3.5kA Zmogljivost @ Pogostost 120pF @ 1kHz