VDRH20X060BSE
pregled izdelka
Številka dela: VDRH20X060BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR HS 20D 100AA 060V STLDS BULK
Podatkovni listi: VDRH20X060BSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRH20X060BSE
Številka dela VDRH20X060BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR HS 20D 100AA 060V STLDS BULK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110904 pcs Podatkovni list VDRH20X060BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 100V Napetost Varistorja (Min) 90V
Napetost Varistorja (Max) 110V Serija VDRH
Paket / primer Disc 22.50mm delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 85V Največji AC volt 60V
Energija 72J natančen opis 100V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 22.50mm
Tok - napetost 10kA Zmogljivost @ Pogostost 4600pF @ 1kHz