VDRH14V550BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRH14V550BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR HS 14D 6000A 550V STLDS BULK
Podatkovni listi: VDRH14V550BSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRH14V550BSE
Številka dela VDRH14V550BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR HS 14D 6000A 550V STLDS BULK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82663 pcs Podatkovni list VDRH14V550BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 910V Napetost Varistorja (Min) 819V
Napetost Varistorja (Max) 1.001kV Serija VDRH
Paket / primer Disc 16.5mm delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 745V Največji AC volt 550V
Energija 255J natančen opis 910V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16.5mm
Tok - napetost 6kA Zmogljivost @ Pogostost 180pF @ 1kHz