VDRS07H275TSEX
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VDRS07H275TSEX Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS07H275TSEX
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 430V 1.2KA DISC 9MM
Podatkovni listi: VDRS07H275TSEX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS07H275TSEX
Številka dela VDRS07H275TSEX Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 430V 1.2KA DISC 9MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 160527 pcs Podatkovni list VDRS07H275TSEX.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 430V Napetost Varistorja (Min) 387V
Napetost Varistorja (Max) 473V Serija VDRS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 9mm
Druga imena BC3419CT delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 350V
Največji AC volt 275V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Energija 36J natančen opis 430V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm
Tok - napetost 1.2kA Zmogljivost @ Pogostost 140pF @ 1kHz