VDRS07H300TSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS07H300TSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR ST 07D 1200A 300V STLDS TAPE
Podatkovni listi: VDRS07H300TSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS07H300TSE
Številka dela VDRS07H300TSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR ST 07D 1200A 300V STLDS TAPE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 279692 pcs Podatkovni list VDRS07H300TSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 470V Napetost Varistorja (Min) 423V
Napetost Varistorja (Max) 517V Serija VDRS
Paket / primer Disc 9mm delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 385V Največji AC volt 300V
Lastnosti - Energija 40J
natančen opis 470V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm Tok - napetost 1.2kA
Zmogljivost @ Pogostost 130pF @ 1kHz