VDRS14T150BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VDRS14T150BSE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS14T150BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 240V 4.5KA DISC 16MM
Podatkovni listi: VDRS14T150BSE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS14T150BSE
Številka dela VDRS14T150BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 240V 4.5KA DISC 16MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 137118 pcs Podatkovni list VDRS14T150BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 240V Napetost Varistorja (Min) 216V
Napetost Varistorja (Max) 264V Serija VDRS
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 16mm
Druga imena 2322 595 51516
BC1450
VDRS14T150BSC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 200V
Največji AC volt 150V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 59J
natančen opis 240V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16mm Tok - napetost 4.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 850pF @ 1kHz