VDRS14T250ALE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS14T250ALE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR ST 14D 4500A 250V KNL16 AMMO
Podatkovni listi: VDRS14T250ALE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS14T250ALE
Številka dela VDRS14T250ALE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR ST 14D 4500A 250V KNL16 AMMO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112142 pcs Podatkovni list VDRS14T250ALE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 390V Napetost Varistorja (Min) 351V
Napetost Varistorja (Max) 429V Serija VDRS
Paket / primer Disc 16mm delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 320V Največji AC volt 250V
Lastnosti - Energija 96J
natančen opis 390V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16mm Tok - napetost 4.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 480pF @ 1kHz