VDRS20M040BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS20M040BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR ST 20D 2000A 040V STLDS BULK
Podatkovni listi: VDRS20M040BSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS20M040BSE
Številka dela VDRS20M040BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR ST 20D 2000A 040V STLDS BULK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60753 pcs Podatkovni list VDRS20M040BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 68V Napetost Varistorja (Min) 61.2V
Napetost Varistorja (Max) 74.8V Serija VDRS
Paket / primer Disc 22.50mm delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 56V Največji AC volt 40V
Lastnosti - Energija 24J
natančen opis 68V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 22.50mm Tok - napetost 2kA
Zmogljivost @ Pogostost 7600pF @ 1kHz