VDRS14T460BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VDRS14T460BSE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS14T460BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 750V 4.5KA DISC 16.5MM
Podatkovni listi: VDRS14T460BSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS14T460BSE
Številka dela VDRS14T460BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 750V 4.5KA DISC 16.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 138471 pcs Podatkovni list VDRS14T460BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 750V Napetost Varistorja (Min) 675V
Napetost Varistorja (Max) 825V Serija VDRS
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 16.5mm
Druga imena 2322 595 54616
BC1459
VDRS14T460BSC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 615V
Največji AC volt 460V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 135J
natančen opis 750V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16.5mm Tok - napetost 4.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 225pF @ 1kHz