VJ1808Y151MXPAT5Z
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1808Y151MXPAT5Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1808Y151MXPAT5Z
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 150PF 250V X7R 1808
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1808Y151MXPAT5Z
Številka dela VJ1808Y151MXPAT5Z Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 150PF 250V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.067" (1.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serija VJ HVArc Guard™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage natančen opis 150pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 150pF Aplikacije General Purpose