VJ1808Y152JBLAT4X
Vishay VitramonVishay Vitramon
VJ1808Y152JBLAT4X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1808Y152JBLAT4X
Proizvajalec / znamka: Vishay / Vitramon
Opis izdelka CAP CER 1500PF 630V X7R 1808
Podatkovni listi: VJ1808Y152JBLAT4X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1808Y152JBLAT4X
Številka dela VJ1808Y152JBLAT4X Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 1500PF 630V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86867 pcs Podatkovni list VJ1808Y152JBLAT4X.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca 1500pF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.186" L x 0.080" W (4.72mm x 2.03mm) Serija VJ OMD
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Boardflex Sensitive
Ocene - Polarizacija 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Številka izdelka proizvajalca VJ1808Y152JBLAT4X Vodilni stil 0.086" (2.18mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Voltage
Stopnja napak - Razširjen opis 1500pF ±5% 630V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis CAP CER 1500PF 630V X7R 1808