VJ1812A331KXGAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1812A331KXGAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1812A331KXGAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 330PF 1KV C0G/NP0 1812
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1812A331KXGAT
Številka dela VJ1812A331KXGAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 330PF 1KV C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 330pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 330pF Aplikacije General Purpose