VJ1812A332FXEAR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1812A332FXEAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1812A332FXEAR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 3300PF 500V C0G/NP0 1812
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1812A332FXEAR
Številka dela VJ1812A332FXEAR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 3300PF 500V C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 3300pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 3300pF Aplikacije General Purpose