VJ1825A103KFEAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1825A103KFEAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 10000PF 500V NP0 1825
Podatkovni listi: VJ1825A103KFEAT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1825A103KFEAT
Številka dela VJ1825A103KFEAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 10000PF 500V NP0 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69504 pcs Podatkovni list VJ1825A103KFEAT.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10000pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose