VJ1825A103KBBAT4X
Vishay VitramonVishay Vitramon
VJ1825A103KBBAT4X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1825A103KBBAT4X
Proizvajalec / znamka: Vishay / Vitramon
Opis izdelka CAP CER 10000PF 100V NP0 1825
Podatkovni listi: VJ1825A103KBBAT4X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1825A103KBBAT4X
Številka dela VJ1825A103KBBAT4X Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 10000PF 100V NP0 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63808 pcs Podatkovni list VJ1825A103KBBAT4X.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca 10000pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.183" L x 0.252" W (4.65mm x 6.40mm) Serija VJ OMD
RoHS Status Digi-Reel® Ripple Current - nizka frekvenca Boardflex Sensitive
Ocene - Polarizacija 1825 (4564 Metric)
Druga imena 720-1101-6 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Številka izdelka proizvajalca VJ1825A103KBBAT4X
Vodilni stil 0.086" (2.18mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination, High Voltage Stopnja napak -
Razširjen opis 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 10000PF 100V NP0 1825