VJ2225A183KXCAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ2225A183KXCAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.018UF 200V NP0 2225
Podatkovni listi: VJ2225A183KXCAT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ2225A183KXCAT
Številka dela VJ2225A183KXCAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.018UF 200V NP0 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97753 pcs Podatkovni list VJ2225A183KXCAT.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.018µF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
Zmogljivost 0.018µF Aplikacije General Purpose