VJ2225A222GXAAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ2225A222GXAAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 2225
Podatkovni listi: VJ2225A222GXAAT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ2225A222GXAAT
Številka dela VJ2225A222GXAAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67502 pcs Podatkovni list VJ2225A222GXAAT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2200pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
Zmogljivost 2200pF Aplikacije General Purpose