C-2 77.5000K-P
EpsonEpson
C-2 77.5000K-P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C-2 77.5000K-P
Proizvajalec / znamka: Epson
Opis izdelka CRYSTAL 77.5000KHZ 11PF T/H
Podatkovni listi: 1.C-2 77.5000K-P.pdf2.C-2 77.5000K-P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije C-2 77.5000K-P
Številka dela C-2 77.5000K-P Proizvajalec Epson
Opis CRYSTAL 77.5000KHZ 11PF T/H Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5480 pcs Podatkovni list 1.C-2 77.5000K-P.pdf2.C-2 77.5000K-P.pdf
Tip kHz Crystal (Tuning Fork) Velikost / dimenzija 0.079" Dia x 0.236" L (2.00mm x 6.00mm)