C-2 77.5030KC-P
EpsonEpson
C-2 77.5030KC-P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C-2 77.5030KC-P
Proizvajalec / znamka: Epson
Opis izdelka CRYSTAL 77.5030KHZ 11PF T/H
Podatkovni listi: 1.C-2 77.5030KC-P.pdf2.C-2 77.5030KC-P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije C-2 77.5030KC-P
Številka dela C-2 77.5030KC-P Proizvajalec Epson
Opis CRYSTAL 77.5030KHZ 11PF T/H Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4814 pcs Podatkovni list 1.C-2 77.5030KC-P.pdf2.C-2 77.5030KC-P.pdf
Tip kHz Crystal (Tuning Fork) Velikost / dimenzija 0.079" Dia x 0.236" L (2.00mm x 6.00mm)
Serija C-2 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Cylindrical Can, Radial
Druga imena C-2 77.503KA-P
C-2 77.503KC-P
SE3328
delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Load Capacitance 11pF
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Toleranca frekvence ±20ppm Stabilnost frekvence -
Pogostost 77.503kHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 20 kOhms
natančen opis 77.503kHz ±20ppm Crystal 11pF 20 kOhms Cylindrical Can, Radial