MWSLT1-1-19
Essentra ComponentsEssentra Components
MWSLT1-1-19 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MWSLT1-1-19
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka CBL CLIP WIRE SADDLE NAT PUSH IN
Podatkovni listi: 1.MWSLT1-1-19.pdf2.MWSLT1-1-19.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MWSLT1-1-19
Številka dela MWSLT1-1-19 Proizvajalec Essentra Components
Opis CBL CLIP WIRE SADDLE NAT PUSH IN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 280933 pcs Podatkovni list 1.MWSLT1-1-19.pdf2.MWSLT1-1-19.pdf
Premer 0.080" (2.03mm) Atributi atributov Hinged, Micro, Top Lock
Tip Clip, Wire Saddle Serija -
Velikost vijaka - Debelina plošče 0.093" (2.36mm)
Velikost luknje plošče 0.067" (1.70mm) Pakiranje Bulk
Druga imena MWSLT1-1-19-ND
RPC2021
Odpiranje velikosti 0.190" L x 0.100" H (4.83mm x 2.54mm)
Tip montaže Push In Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna debelina - Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Dolžina 0.340" (8.64mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 0.190" (4.83mm) Lastnosti Flame Retardant
natančen opis Cable Clip, Wire Saddle Natural Push In 0.190" L x 0.100" H (4.83mm x 2.54mm) Barva Natural