MWSLTB-1-19
Essentra ComponentsEssentra Components
MWSLTB-1-19 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MWSLTB-1-19
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka CBL CLIP WIRE SADDLE FASTENER
Podatkovni listi: 1.MWSLTB-1-19.pdf2.MWSLTB-1-19.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MWSLTB-1-19
Številka dela MWSLTB-1-19 Proizvajalec Essentra Components
Opis CBL CLIP WIRE SADDLE FASTENER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 381321 pcs Podatkovni list 1.MWSLTB-1-19.pdf2.MWSLTB-1-19.pdf
Premer 0.350" (8.89mm) Atributi atributov Hinged, Micro, Top Lock
Tip Clip, Wire Saddle on Base Serija -
Velikost vijaka #4 (M3) or SR-30XX Series Rivet Debelina plošče -
Velikost luknje plošče 0.125" (3.18mm) Pakiranje Bulk
Druga imena MWSLTB-1-19-ND
RPC1242
Odpiranje velikosti 0.190" L x 0.100" H (4.83mm x 2.54mm)
Tip montaže Fastener Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna debelina - Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Dolžina 0.400" (10.16mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 0.280" (7.11mm) Lastnosti Flame Retardant
natančen opis Cable Clip, Wire Saddle on Base Natural Fastener 0.190" L x 0.100" H (4.83mm x 2.54mm) Barva Natural