EAST16086RA3
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EAST16086RA3
Proizvajalec / znamka: Everlight Electronics
Opis izdelka LED RED CLEAR 2SMD
Podatkovni listi: EAST16086RA3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EAST16086RA3
Številka dela EAST16086RA3 Proizvajalec Everlight Electronics
Opis LED RED CLEAR 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1255210 pcs Podatkovni list EAST16086RA3.pdf
Valovna dolžina - vrh 632nm Valovna dolžina - prevladujoča 626nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.05V Kotni kot 120°
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 1.60mm L x 0.80mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Ocena 63mcd
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Preglednost objektiva Clear
Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm Barva objektiva Colorless
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 0.70mm
Lastnosti - natančen opis Red 626nm LED Indication - Discrete 2.05V 0603 (1608 Metric)
Tok - preskus 20mA Konfiguracija Standard