EAST16086YA0
pregled izdelka
Številka dela: EAST16086YA0
Proizvajalec / znamka: Everlight Electronics
Opis izdelka LED YELLOW CLEAR 2SMD
Podatkovni listi: EAST16086YA0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EAST16086YA0
Številka dela EAST16086YA0 Proizvajalec Everlight Electronics
Opis LED YELLOW CLEAR 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 817582 pcs Podatkovni list EAST16086YA0.pdf
Valovna dolžina - vrh 591nm Valovna dolžina - prevladujoča 589nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V Kotni kot 120°
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 1.60mm L x 0.80mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena S10B009818
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Ocena 126mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 0.70mm Lastnosti -
natančen opis Yellow 589nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric) Tok - preskus 20mA