EAST1608AGA0
pregled izdelka
Številka dela: EAST1608AGA0
Proizvajalec / znamka: Everlight Electronics
Opis izdelka LED GREEN/ORANGE CLEAR 2SMD
Podatkovni listi: EAST1608AGA0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EAST1608AGA0
Številka dela EAST1608AGA0 Proizvajalec Everlight Electronics
Opis LED GREEN/ORANGE CLEAR 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 779785 pcs Podatkovni list EAST1608AGA0.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V Green, 2V Orange Kotni kot 120°
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 1.60mm L x 0.80mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Ocena 31mcd Green, 74mcd Orange
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Preglednost objektiva Clear
Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm Barva objektiva Colorless
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 0.50mm
Lastnosti - natančen opis Green, Orange 572nm Green, 605nm Orange LED Indication - Discrete 2V Green, 2V Orange 0603 (1608 Metric)
Tok - preskus 20mA Green, 20mA Orange Konfiguracija Independent