EAST1608AA2
pregled izdelka
Številka dela: EAST1608AA2
Proizvajalec / znamka: Everlight Electronics
Opis izdelka LED ORANGE CLEAR 2SMD
Podatkovni listi: EAST1608AA2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EAST1608AA2
Številka dela EAST1608AA2 Proizvajalec Everlight Electronics
Opis LED ORANGE CLEAR 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1123561 pcs Podatkovni list EAST1608AA2.pdf
Valovna dolžina - vrh 611nm Valovna dolžina - prevladujoča 607nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.05V Kotni kot 100°
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 1.60mm L x 0.80mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Ocena 50mcd
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Preglednost objektiva Clear
Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm Barva objektiva Colorless
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 0.90mm
Lastnosti - natančen opis Orange 607nm LED Indication - Discrete 2.05V 0603 (1608 Metric)
Tok - preskus 20mA Konfiguracija Standard