RM8/I-3F46-A400
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RM8/I-3F46-A400
Proizvajalec / znamka: FERROXCUBE
Opis izdelka RM CORES 2PC SET
Podatkovni listi: RM8/I-3F46-A400.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RM8/I-3F46-A400
Številka dela RM8/I-3F46-A400 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis RM CORES 2PC SET Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79169 pcs Podatkovni list RM8/I-3F46-A400.pdf
Premer 11.00mm Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja RM 8 Serija *
Minimalni presek jedra (Amin) mm² 55.4 Material 3F46
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina 23.20mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Faktor induktivnosti (Al) 400nH
Višina 9.40mm Gap Gapped