RM8/ILP-3C90-A315
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RM8/ILP-3C90-A315
Proizvajalec / znamka: FERROXCUBE
Opis izdelka RM CORES 2PC SET
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RM8/ILP-3C90-A315
Številka dela RM8/ILP-3C90-A315 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis RM CORES 2PC SET Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80128 pcs Podatkovni list
Premer 11.00mm Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja RM 8 Serija *
Druga imena 432202501191
BG3RML080000B310PS
Minimalni presek jedra (Amin) mm² 55.4
Material 3C90 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Dolžina 23.20mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Faktor induktivnosti (Al) 315nH Višina 9.40mm