738W-X2/01
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
738W-X2/01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 738W-X2/01
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka PWR ENT RCPT NEMA5-15 PANEL QC
Podatkovni listi: 738W-X2/01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 738W-X2/01
Številka dela 738W-X2/01 Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis PWR ENT RCPT NEMA5-15 PANEL QC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 136105 pcs Podatkovni list 738W-X2/01.pdf
Napetost - UL 125VAC Napetost - IEC -
Prekinitev Quick Connect - 0.189" (4.8mm) Funkcije preklopov -
Serija 738W Debelina plošče 0.031" ~ 0.079" (0.79mm ~ 2.00mm)
Mere izreza plošče Rectangular - 26.00mm x 22.00mm Pakiranje Bulk
Druga imena 738WX201
Q337
Število pozicij 3
Tip montaže Panel Mount, Snap-In Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-2
Ingress Protection - Držalo varovalk, predal -
Varovalka No Vrsta filtra Unfiltered - Commercial
Trenutni - UL 15A Trenutna - IEC -