738W-X2/07
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 738W-X2/07
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka PWR ENT RCPT NEMA1-15 PANEL QC
Podatkovni listi: 738W-X2/07.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 738W-X2/07
Številka dela 738W-X2/07 Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis PWR ENT RCPT NEMA1-15 PANEL QC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103162 pcs Podatkovni list 738W-X2/07.pdf
Napetost - UL 125VAC Napetost - IEC -
Prekinitev Quick Connect - 0.189" (4.8mm) Funkcije preklopov -
Serija 738W Debelina plošče 0.142" (3.60mm)
Mere izreza plošče Rectangular - 26.00mm x 22.00mm Pakiranje Bulk