770W-X2/03
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
770W-X2/03 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 770W-X2/03
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka PWR ENT RCPT IEC320-C8 PANEL QC
Podatkovni listi: 770W-X2/03.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 770W-X2/03
Številka dela 770W-X2/03 Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis PWR ENT RCPT IEC320-C8 PANEL QC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 165674 pcs Podatkovni list 770W-X2/03.pdf
Napetost - UL - Napetost - IEC 250VAC
Prekinitev Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Funkcije preklopov -
Serija 770W Debelina plošče -
Mere izreza plošče Oval - 21.00mm x 13.00mm Pakiranje Bulk
Druga imena 770WX203
Q269
Število pozicij 2
Tip montaže Panel Mount, Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Držalo varovalk, predal -
Varovalka No Vrsta filtra Unfiltered - Commercial
Trenutni - UL - Trenutna - IEC 2.5A