770W-X2/05
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 770W-X2/05
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka PWR ENT RCPT IEC320-C8 PNL SLDR
Podatkovni listi: 770W-X2/05.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 770W-X2/05
Številka dela 770W-X2/05 Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis PWR ENT RCPT IEC320-C8 PNL SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112201 pcs Podatkovni list 770W-X2/05.pdf
Napetost - UL - Napetost - IEC 250VAC
Prekinitev Solder Tabs Funkcije preklopov -
Serija 770W Debelina plošče 0.024" ~ 0.059" (0.60mm ~ 1.50mm)
Mere izreza plošče Rectangular - 24.50mm x 12.50mm Pakiranje Bulk
Druga imena Q271 Število pozicij 2
Tip montaže Panel Mount, Snap-In Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Držalo varovalk, predal -
Varovalka No Vrsta filtra Unfiltered - Commercial
Trenutni - UL - Trenutna - IEC 2.5A