I1730-FLEX1500/3PK
Fluke ElectronicsFluke Electronics
I1730-FLEX1500/3PK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: I1730-FLEX1500/3PK
Proizvajalec / znamka: Fluke Electronics
Opis izdelka IFLEXI 1500A 12" 3PK
Podatkovni listi: I1730-FLEX1500/3PK.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije I1730-FLEX1500/3PK
Številka dela I1730-FLEX1500/3PK Proizvajalec Fluke Electronics
Opis IFLEXI 1500A 12" 3PK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4044 pcs Podatkovni list I1730-FLEX1500/3PK.pdf
Tip Current Meter, Clamp/Probe (Add On) Specifikacije Measures AC Current to 1500A, BNC Interface
Serija 1730 Ocene CAT III 1000V, CAT IV 600V
natančen opis Current Meter, Clamp/Probe (Add On) CAT III 1000V, CAT IV 600V Measures AC Current to 1500A, BNC Interface