I1730-FLEX6000
Fluke ElectronicsFluke Electronics
I1730-FLEX6000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: I1730-FLEX6000
Proizvajalec / znamka: Fluke Electronics
Opis izdelka FLUKE-1730 IFLEXI 6000A 36"
Podatkovni listi: I1730-FLEX6000.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije I1730-FLEX6000
Številka dela I1730-FLEX6000 Proizvajalec Fluke Electronics
Opis FLUKE-1730 IFLEXI 6000A 36" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5869 pcs Podatkovni list I1730-FLEX6000.pdf
Tip Current Meter, Clamp/Probe (Add On) Specifikacije Measures AC Current to 6000A, BNC Interface
Serija 1730 Ocene CAT III 1000V, CAT IV 600V
natančen opis Current Meter, Clamp/Probe (Add On) CAT III 1000V, CAT IV 600V Measures AC Current to 6000A, BNC Interface